top of page

pá 11. 11.

|

Chříč

Tesařský kurz s Jakubem Kosturem 3

Důležité upozornění: K účasti na workshopu je nutná registrace na matej.chytil@gmail.com Dělej rukama Nauč se kus řemesla Tesej trámy Přespi na půdě pivovaru A pomoz zachránit zchátralý zámek Tesařina na zámku v Chříči Série workshopů, které nejsou online ani na streamu

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Tesařský kurz s Jakubem Kosturem 3
Tesařský kurz s Jakubem Kosturem 3

Čas a místo

11. 11. 2022 9:00 – 13. 11. 2022 16:00

Chříč, Chříč 1, 331 41 Chříč, Česko

O události

Důležité upozornění: K účasti na workshopu je nutná registrace na matej.chytil@gmail.com

Lektor Jakub Kostur

Naučíte se něco o dřevě a starý tesařině, seznámíme vás se sekyrami různých druhů i velikostí a jejich broušením, zkusíte si usadit, rozměřit, nahrubovat i lícovat trám - prostě začnete s tesáním. Tentokrát klasicky, vyskou prací s Kubou Kosturem! Když vás budou bolet ruce a teorie budete mít plné zuby, prohlídnete si chříčský zámek i pivovar a dozvíte se něco o jejich minulosti i budoucnosti.

Ubytování v pivováře.

Jídlo od páteční snídaně do nedělního oběda, dorazit můžete už ve čtvrtek večer.

S sebou si vezměte pracovní oblečení.

CENA KURZU (včetně ubytování a jídla): 4.500,- Kč za váš první tesařský workshop v Chříči (díky protiinflační finanční podpoře Plzeňského kraje) 2.500,- Kč za ten druhej, protože už něco umíte 1.200,- Kč (jen nástroje a ubytování) za třetí a všechny ty další, protože už za váma zůstává nějaká práce - trámy, ze kterých jednou v létě společně opravíme památkově chráněný krovy.

S finanční podporou Plzeňského kraje, mediální podporou ProPamatky.info a hydratační podporou Pivovaru Chříč. Moc děkujeme, fakt!

Zobrazovat míň

Sdílet událost

bottom of page